Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo AIF

Följ

Valbo AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.9
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:45

      Träning P-08


      21:15
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Strömsbro IF P12 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      IBK Runsten P09 Röd (borta) P-09


      12:30
    • 11:45

      Storviks IF P10/11 (hemma) P-12


      13:45
  • 5Sön
    • 14:00

      FBC Bollnäs P09-10 (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      IBF Borlänge (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Gävle GIK 3 (borta) Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning Motion Herr


      19:00
    • 19:00

      Träning VAIF Mamas


      20:00
  • 6Mån
    v.10
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Svart


      20:00
    • 18:15

      Träning Grön


      19:15
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning Röd


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning P-08


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning Svart


      19:30
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Knatteligan 11/3 P-15


      15:00
    • 09:00

      Sammandrag P-14


      16:00
    • 12:00

      IK Ljusdal (borta) Herrlaget


      14:00
    • 12:15

      IK Huge P11 (borta) P-11


      14:15
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.11
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning Grön


      19:15
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning Svart


      19:30
    • 18:15

      Träning Röd


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning P-08


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning Svart


      19:30
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Bollnäs/Njutånger - Valbo AIF P08 P-08


      20:15
  • 18Lör
    • 09:30

      Sandvikens AIK P2014 (hemma) P-13


      10:30
    • 10:30

      IK Huge P12 Blå (borta) P-12


      12:30
    • 11:30

      Högbo AIK Grön (borta) P-13


      12:30
    • 12:30

      Sandvikens AIK P2014 vit (hemma) P-13


      13:30
    • 12:30

      Strömsbro IF P12 (borta) P-12


      14:30
    • 13:30

      Sandvikens AIK P11 (hemma) P-11


      15:30
    • 14:30

      Högbo AIK Vit (borta) P-13


      15:30
    • 15:30

      IBK Runsten P12 (borta) P-12


      17:30
    • 15:30

      Strömsbro IF P11 (hemma) P-11


      17:30
    • 16:15

      Norrsundets IF (borta) Herrlaget


      18:15
    • 17:20

      Storviks IF P10/11 (hemma) P-12


      19:20
    • 18:00

      Intresseanmälan Gävleborgsspelen P-13


      19:00
  • 19Sön
    • 08:00

      Gästrikespelen P-14


      16:00
    • 11:00

      Älvkarleby IK 08-09 (hemma) P-09


      13:00
    • 18:00

      Träning Motion Herr


      19:00
    • 19:00

      Träning VAIF Mamas


      20:00
  • 20Mån
    v.12
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:20

      Sandvikens AIK P08 (hemma) P-08


      21:20
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning Grön


      19:30
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 18:15

      Träning Svart


      19:30
    • 18:15

      Träning Röd


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning P-08


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 25Lör
    • 11:00

      LI20 IBF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Gävle GIK P09/10 Blå (borta) P-09


      13:30
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.13
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning P-08


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:15

      Träning Vit


      19:30
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Föräldramöte - Buster Cup information P-11


      18:15
    • 17:30

      Solfjäderstaden IBK - VAIF P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Midas IBK - Valbo AIF P08 P-08


      20:00