Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo AIF

Följ

Valbo AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-16


      17:30
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Vit


      19:15
    • 18:15

      Träning Röd


      19:00
    • 18:15

      Träning Svart


      19:30
    • 18:15

      Träning Blå


      19:15
    • 18:15

      Träning Grön


      19:15
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Furuviks FF (borta) Herrlaget


      21:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Kämpoloppet Svart

    • 09:00

      Sammandrag Ludde 10/2 P-16


      15:00
    • 09:30

      Gävle GIK P16 Blå (borta) P-16


      11:30
    • 11:00

      Norrsundets IF P10-11 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:10

      Strömsbro IF P16 (hemma) P-16


      14:10
    • 13:00

      Sandvikens AIK P2010 (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Storviks IF P11/12 (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Sandvikens AIK P2016 svart (borta) P-16


      15:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:00
    • 09:30

      Strömsbro IF P14 Blå (borta) P-14


      11:00
    • 10:00

      Kiosken på sportis under vår match P-14


      12:15
    • 11:00

      Strömsbro IF P14 Orange (hemma) P-14


      12:30
    • 13:00

      Storviks IF P08/09/10 (hemma) P-10


      15:00
    • 16:00

      Gävle GIK P09/10 (hemma) P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning Motion Herr


      19:00
    • 19:00

      Träning VAIF Mamas


      20:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-16


      17:30
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Vit


      19:15
    • 18:15

      Träning Röd


      19:15
    • 18:15

      Träning Svart


      19:30
    • 18:15

      Träning Blå


      19:15
    • 18:15

      Träning Grön


      19:15
    • 19:30

      Ledarträff Innebandysektionen


      21:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning Vit


      18:00
    • 17:50

      Träning P-14


      19:00
    • 18:15

      Träning Svart


      19:40
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:30

      IBK Runsten P09 (borta) P-09


      11:30
    • 10:45

      IBK Runsten P15 Svart (borta) P-15


      12:45
    • 11:00

      Match mot Åmot P12/P13 P-13


      12:30
    • 11:00

      IBK Runsten P12 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Järborundan Blå


      13:00
    • 12:00

      Gävle GIK P15 Röd (borta) P-15


      14:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan


      10:00
    • 09:30

      Strömsbro IF P15 Orange (borta) P-15


      11:30
    • 09:45

      Kiosken under vår hemmamatch på söndag P-14


      11:45
    • 10:15

      Sekretariatet under matchen 10.30 på söndag P-14


      11:45
    • 10:30

      Strömsbro IF P14 Blå (hemma) P-14


      12:00
    • 10:45

      Sandvikens AIK P2015 svart (hemma) P-15


      12:45
    • 11:45

      Kiosken på Sportis under vår hemmamatch på söndag P-14


      13:15
    • 11:45

      Sekretariatet under hemmamatchen kl 12 på söndag P-14


      13:15
    • 12:00

      Sandvikens AIK P2014 vit (hemma) P-14


      13:30
    • 12:00

      Storviks IF PF15 (hemma) P-15


      14:00
    • 13:00

      Träning Svart


      14:00
    • 15:45

      FBC Bollnäs P09-10 Div 3 (borta) P-08


      17:45
    • 17:00

      IBF Ludvika 2 (borta) Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning Motion Herr


      19:00
    • 18:00

      Bessemerloppet Svart


      19:00
    • 19:00

      Träning VAIF Mamas


      20:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-16


      17:30
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Röd


      19:00
    • 18:00

      Träning Svart


      19:30
    • 18:00

      Träning Blå


      19:00
    • 18:00

      Träning Grön


      19:00
    • 18:00

      Träning Vit


      19:15
    • 20:00

      Träning Juniorlag Herrar


      21:30
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-15


      17:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      6-Skidan Svart


      20:00
    • 18:00

      6-skidan Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Vinternattcup 2024 Barn - ungdom


      20:30
    • 18:50

      Träning P-12


      20:00
    • 20:00

      Strömsbro IF 2 (hemma) Herrlaget


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Strömsbro IF P2010 (borta) P-10


      21:00
    • 19:30

      Krylbo AIS (hemma) Herrlaget


      21:30
    • 19:30

      Wallviks IK (borta) Herrlaget


      21:30
  • 24Lör
    • 12:00

      Söderhamns IBF Pojkar 2007/2008 (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Sandvikens AIK P2014 svart (borta) P-14


      14:30
    • 14:00

      FBC Bollnäs P08 (hemma) P-09


      16:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-16


      17:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Röd


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 28Ons
  • 29Tor